Friday, December 13, 2019


Допомога on-line

online1Кожен у кого виникло питання правового характеру, кому необхідна юридична допомога, але немає можливості приїхати в офіс, зустрітися з юристом, у зв'язку з відсутністю часу, має можливість способом відправки заявки on-line зліва на сторінці або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. замовити будь-яку необхідну юридичну послугу, або розробку, перевірку документу, після чого в обумовлений термін Вам буде дана відповідь / надана послуга, і відправлена по електронній пошті.


Крім цього, існує можливість скористатися відео-консультацією оn-line за допомогою програми «Skype». Щоб скористатися даною послугою необхідно попередньо погодити дату і час проведення такої консультації, зателефонувавши за тел. +3 8 (050) 154-74-54, або написавши повідомлення на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


При цьому, робота проводиться на умовах передоплати. Передоплата є гарантією Вашої зацікавленості у виконанні замовлення.

Замовлення послуги і оплата є досить простими:

1). Ви надаєте вимоги до послуги (вид послуги, питання, вимоги, терміни, при необхідності - копії документів і т.д.) по e-mail.

2). З Вами зв'яжуться з метою узгодження ціни юридичної послуги. Обов'язковою умовою надходження замовлення в роботу є 50% передоплата. Тільки після підтвердження оплати буде розпочато виконання роботи. Також Ви в будь-який момент зможете отримати інформацію про стан свого замовлення. Коли замовлення готове, з Вами зв'яжуться, а далі Ви доплачуєте відсутню суму до 100% оплати, після аналогічного підтвердження, Вам буде спрямовано повну версію роботи.

3). Ви можете оплатити відразу 100%, щоб заощадити свій час; в цьому випадку Ви отримаєте повну версію роботи відразу після її виконання.

4). При термінових і надстрокових замовленнях оплата здійснюється заздалегідь у розмірі 100% на момент замовлення послуги.