Friday, December 13, 2019


ОСНОВНІ ПРИЧИНИ, ВИХОДЯЧИ З ЯКИХ ОБИРАЮТЬ САМЕ НАС.

 

1. ОПЕРАТИВНІСТЬ ДІЙ
24 ГОДИНИ НА ДОБУ протягом тижня Ви маєте можливість оперативно отримати правову допомогу. Цілодобово за тел. +3 8 (050) 154-74-54 – Ваш адвокат завжди на зв’язку.


 

2. РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ
Виконання доручень Замовника відбувається із дотриманням принципів законності та домінантності інтересів Клієнта. Яких би висот ми не досягли, ми ніколи не дозволяємо собі розслаблятися.


 

3. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
Ніхто не вправі вимагати відомості, що становлять адвокатську таємницю. Відтак, Ви можете бути впевненими в дотриманні принципів конфіденційності та збереження таємниці.


 

4. ГНУЧКИЙ ПІДХІД
Можливість гнучкості та вибору різних підходів при визначенні оплати Клієнтом послуг (винагороди) за виконану роботу. Оплата послуг може бути фіксована, погодинна, розстрочка, помісячна та ін.


 

5. ЯКІСТЬ ПОСЛУГ 
Прихильність до якості та високих вимог щодо кожної зі справ Клієнта. Якщо ми не можемо цього зробити самі, тоді залучаємо інших професіоналів своєї справи.


 

6. ЕТИКА ВІДНОСИН
Дотримання принципу поваги до своїх конкурентів, проте з бажанням бути завжди попереду. Чесна конкуренція – це взаємна повага, а тому нами не допускаються негативні оцінки по відношенню до колег із інших організацій різного роду форм діяльності.

 

 

 Юридичні послуги, Україна