Thursday, April 09, 2020


Повернення штрафу за скасованим рішенням суду

Розглянемо випадок повернення коштів, сплачених до бюджету за рішенням суду, яке в подальшому було скасоване.

Повернення помилково зарахованих коштів з бюджету здійснюється на підставі Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2013 №787 (надалі – «Порядок») за поданням органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, а при поверненні судового збору за ухвалою суду.


 ПОРЯДОК ДІЙ:


  • Ви сплатили кошти (штраф) за рішенням суду, яке в подальшому було скасоване.
  • Вам необхідно звернутися до органу, що контролює справляння надходжень бюджету, для отримання подання про повернення таких коштів.
  • Після отримання подання протягом 30 днів від дати його складання звернутися до органу Державної казначейської служби України із заявою про повернення коштів.
  • До заяви додати саме подання та документи, які підтверджують оплату штрафу, а також ваші платіжні дані на які необхідно здійснити повернення коштів.

Якщо вам потрібен адвокат по захисту ваших прав, звертайтеся до нас. Контакти адвоката розташовані зверху на сторінці, а також ви можете скористатися формою зворотнього зв`язку та отримати необхідну юридичну послугу.

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить