Tuesday, January 28, 2020

Почему выбирают нас?

Сохранено клиентам средства и нервы

Довольные клиенты

Успешно завершены судебные процессы

Предоставлено профессиональные советы

Последние новости

 • Пропуск строків позовної давності не заважає застосовувати застережання в договорі

  15.08.2017
  Факт відмови у позові про стягнення кредитної заборгованості, у зв'язку з пропуском позивачем строку позовної давності, не свідчить про припинення як основного зобов'язання, так і зобов'язання за договором іпотеки.
 • Постанова ВСУ щодо переривання строку позовної давності

  15.08.2017
  Якщо суд у прийнятті позовної заяви відмовив або її повернув, то перебіг позовної давності не переривається. Не перериває перебігу такого строку й подання позову з недодержанням правил підсудності, а також з іншим предметом спору та з іншими матеріально-правовими підставами.
 • Космічні штрафи за нерозмитнені авто

  01.08.2017
  Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві апеляційну скаргу Черкаської митниці Державної фіскальної служби суд дійшов висновку, що митницею правомірно накладено штраф у розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів на суму 1 681 846,65 грн., за керування нерозмитненим автомобілем.
 • Звернення стягнення позасудово

  23.06.2017
  Статтею 36 Закону України «Про іпотеку» визначено, що сторони іпотечного договору можуть вирішити питання про звернення стягнення на предмет іпотеки шляхом позасудового врегулювання на підставі договору. Позасудове врегулювання здійснюється згідно із застереженням про задоволення вимог іпотекодержателя, що міститься в іпотечному договорі, або згідно з окремим договором між іпотекодавцем і іпотекодержателем про задоволення вимог іпотекодержателя, що підлягає нотаріальному посвідченню, який може бути укладений одночасно з іпотечним договором або в будь-який час до набрання законної сили рішенням суду про звернення стягнення на предмет іпотеки.